Tune Vibes Production, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47600349
DIČ: 2024062876
IČ DPH: SK2024062876
Račianska 79, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 79, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.20
Dátum vzniku: 20. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/98090/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Markuljak od 20. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tune Vibes Production, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 84 % na 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 28,4 tis. €.

28,4 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
47,5 tis. €
Aktíva
45,6 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 1,7 tis., 2023 2,0 tis., 2024 2,3 tis., 2025 4,3 tis.20213,8 tis.20221,7 tis.20232,0 tis.20242,3 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,6 tis., 2022 21,2 tis., 2023 22,0 tis., 2024 31,6 tis., 2025 28,4 tis.202119,6 tis.202221,2 tis.202322,0 tis.202431,6 tis.202528,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,4 tis. € 4,3 tis. €
2024 31,6 tis. € 2,3 tis. €
2023 22,0 tis. € 2,0 tis. €
2022 21,2 tis. € 1,7 tis. €
2021 19,6 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,6 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tune Vibes Production, s. r. o. v konkurze?

Tune Vibes Production, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tune Vibes Production, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tune Vibes Production, s. r. o. tržby 28,4 tis. €.

Je firma Tune Vibes Production, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tune Vibes Production, s. r. o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je Tune Vibes Production, s. r. o. platiteľom DPH?

Tune Vibes Production, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tune Vibes Production, s. r. o. sídli?

Tune Vibes Production, s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 79, Bratislava, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026