Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47599481
DIČ: 2024037279
IČ DPH: SK2024037279
Nitrianska 248/2, Pata

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska 248/2, Pata Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 17. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 3. 2014
Spisová značka: Sro/33857/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Miriam Murgašová od 17. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 10,9 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 990,8 tis. €.

990,8 tis. €
Tržby
10,9 tis. €
Zisk
989,9 tis. €
Celkové výnosy
686,4 tis. €
Aktíva
90,3 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
9,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,9 tis., 2022 5,2 tis., 2023 −6,3 tis., 2024 42,6 tis., 2025 10,9 tis.202111,9 tis.20225,2 tis.2023−6,3 tis.202442,6 tis.202510,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 819,4 tis., 2022 866,1 tis., 2023 920,2 tis., 2024 1,0 mil., 2025 990,8 tis.2021819,4 tis.2022866,1 tis.2023920,2 tis.20241,0 mil.2025990,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 990,8 tis. € 10,9 tis. €
2024 1,0 mil. € 42,6 tis. €
2023 920,2 tis. € -6,3 tis. €
2022 866,1 tis. € 5,2 tis. €
2021 819,4 tis. € 11,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok97,2 tis. €
  • Zásoby222,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky109,1 tis. €
  • Finančné účty257,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie915 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy120,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-45,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,9 tis. €
  • Rezervy4,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky44,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky522,7 tis. €
  • Bankové úvery24,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. tržby 990,8 tis. €.

Je firma Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. dosiahla zisk 10,9 tis. €.

Je Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. sídli?

Lekáreň Zdravia Pata, s.r.o. má sídlo na adrese Nitrianska 248/2, Pata, 925 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026