Kamenárstvo Monument, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47577843
DIČ: 2023989715
IČ DPH: SK2023989715
Štefánikova 152, Palárikovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 152, Palárikovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 28. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2014
Spisová značka: Sro/36441/N
Predmet podnikania (výber): Kamenárstvo; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Árpád Asztalos od 28. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kamenárstvo Monument, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 55 % na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 237,8 tis. €.

237,8 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
238,4 tis. €
Celkové výnosy
351,0 tis. €
Aktíva
302,8 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
52,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,7 tis., 2022 6,6 tis., 2023 11,2 tis., 2024 1,8 tis., 2025 2,8 tis.2021−12,7 tis.20226,6 tis.202311,2 tis.20241,8 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 224,2 tis., 2022 363,6 tis., 2023 302,6 tis., 2024 261,2 tis., 2025 237,8 tis.2021224,2 tis.2022363,6 tis.2023302,6 tis.2024261,2 tis.2025237,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 237,8 tis. € 2,8 tis. €
2024 261,2 tis. € 1,8 tis. €
2023 302,6 tis. € 11,2 tis. €
2022 363,6 tis. € 6,6 tis. €
2021 224,2 tis. € -12,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok128,4 tis. €
  • Zásoby214,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky931 €
  • Finančné účty7,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy289,2 tis. €
  • Fondy zo zisku295 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kamenárstvo Monument, s.r.o. v konkurze?

Kamenárstvo Monument, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kamenárstvo Monument, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kamenárstvo Monument, s.r.o. tržby 237,8 tis. €.

Je firma Kamenárstvo Monument, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kamenárstvo Monument, s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je Kamenárstvo Monument, s.r.o. platiteľom DPH?

Kamenárstvo Monument, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kamenárstvo Monument, s.r.o. sídli?

Kamenárstvo Monument, s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 152, Palárikovo, 941 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026