ZUMA-UP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47575042
DIČ: 2023968078
Klimkovičova 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klimkovičova 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 10. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/95178/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Ďurčinová od 10. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZUMA-UP s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 97 % na 19,2 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 33,5 tis. €.

33,5 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Zisk
33,5 tis. €
Celkové výnosy
221,2 tis. €
Aktíva
188,5 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
98,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 5,0 tis., 2023 11,9 tis., 2024 9,7 tis., 2025 19,2 tis.20214,2 tis.20225,0 tis.202311,9 tis.20249,7 tis.202519,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,2 tis., 2022 6,7 tis., 2023 17,1 tis., 2024 25,0 tis., 2025 33,5 tis.20216,2 tis.20226,7 tis.202317,1 tis.202425,0 tis.202533,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,5 tis. € 19,2 tis. €
2024 25,0 tis. € 9,7 tis. €
2023 17,1 tis. € 11,9 tis. €
2022 6,7 tis. € 5,0 tis. €
2021 6,2 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky184,7 tis. €
  • Finančné účty36,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov156,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,2 tis. €
  • Rezervy296 €
  • Dlhodobé záväzky41 €
  • Krátkodobé záväzky2,8 tis. €
  • Bankové úvery29,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZUMA-UP s. r. o. v konkurze?

ZUMA-UP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZUMA-UP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZUMA-UP s. r. o. tržby 33,5 tis. €.

Je firma ZUMA-UP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZUMA-UP s. r. o. dosiahla zisk 19,2 tis. €.

Kde firma ZUMA-UP s. r. o. sídli?

ZUMA-UP s. r. o. má sídlo na adrese Klimkovičova 3, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026