AVM Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47573376
DIČ: 2023979375
IČ DPH: SK2023979375
Veľká Lúč 154, Lúč na Ostrove

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Lúč 154, Lúč na Ostrove Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 6. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 12. 2016
Spisová značka: Sro/33452/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľko…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Aranyossy od 10. 11. 2016
    konateľspoločník
  • Zsolt Vida od 10. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AVM Invest s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 81,2 tis. € a tržby jej narástli o 68 % na 974,7 tis. €.

974,7 tis. €
Tržby
81,2 tis. €
Zisk
975,6 tis. €
Celkové výnosy
916,8 tis. €
Aktíva
296,8 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
15,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,8 tis., 2022 13,7 tis., 2023 28,9 tis., 2024 64,4 tis., 2025 81,2 tis.202127,8 tis.202213,7 tis.202328,9 tis.202464,4 tis.202581,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 405,2 tis., 2022 556,2 tis., 2023 434,7 tis., 2024 580,6 tis., 2025 974,7 tis.2021405,2 tis.2022556,2 tis.2023434,7 tis.2024580,6 tis.2025974,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 974,7 tis. € 81,2 tis. €
2024 580,6 tis. € 64,4 tis. €
2023 434,7 tis. € 28,9 tis. €
2022 556,2 tis. € 13,7 tis. €
2021 405,2 tis. € 27,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok8,8 tis. €
  • Zásoby125,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky706,6 tis. €
  • Finančné účty60,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov210,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie81,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky212 €
  • Krátkodobé záväzky619,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AVM Invest s.r.o. v konkurze?

AVM Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AVM Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AVM Invest s.r.o. tržby 974,7 tis. €.

Je firma AVM Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AVM Invest s.r.o. dosiahla zisk 81,2 tis. €.

Je AVM Invest s.r.o. platiteľom DPH?

AVM Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AVM Invest s.r.o. sídli?

AVM Invest s.r.o. má sídlo na adrese Veľká Lúč 154, Lúč na Ostrove, 930 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026