Škorvaga-žeriavy s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47570652
DIČ: 2023998460
IČ DPH: SK2023998460
9. mája 1176/35-C, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 9. mája 1176/35-C, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 9. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2015
Spisová značka: Sro/61601/L
Predmet podnikania (výber): Fotografické služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Škorvaga od 9. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Škorvaga-žeriavy s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 101,5 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 344,6 tis. €.

344,6 tis. €
Tržby
101,5 tis. €
Zisk
350,6 tis. €
Celkové výnosy
163,5 tis. €
Aktíva
107,0 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
53,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 88,6 tis., 2022 73,8 tis., 2023 97,2 tis., 2024 96,6 tis., 2025 101,5 tis.202188,6 tis.202273,8 tis.202397,2 tis.202496,6 tis.2025101,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 262,3 tis., 2022 281,6 tis., 2023 356,7 tis., 2024 350,2 tis., 2025 344,6 tis.2021262,3 tis.2022281,6 tis.2023356,7 tis.2024350,2 tis.2025344,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 344,6 tis. € 101,5 tis. €
2024 350,2 tis. € 96,6 tis. €
2023 356,7 tis. € 97,2 tis. €
2022 281,6 tis. € 73,8 tis. €
2021 262,3 tis. € 88,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky96,4 tis. €
  • Finančné účty59,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie107,0 tis. €
  • Záväzky56,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Škorvaga-žeriavy s.r.o. v konkurze?

Škorvaga-žeriavy s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Škorvaga-žeriavy s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Škorvaga-žeriavy s.r.o. tržby 344,6 tis. €.

Je firma Škorvaga-žeriavy s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Škorvaga-žeriavy s.r.o. dosiahla zisk 101,5 tis. €.

Je Škorvaga-žeriavy s.r.o. platiteľom DPH?

Škorvaga-žeriavy s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Škorvaga-žeriavy s.r.o. sídli?

Škorvaga-žeriavy s.r.o. má sídlo na adrese 9. mája 1176/35-C, Kysucké Nové Mesto, 024 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026