Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 47562498
DIČ: 2023964734
IČ DPH: SK2023964734
Einsteinova 24, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 24, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.91
Dátum vzniku: 4. 12. 2013
Základné imanie: 250,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 4. 2014
Spisová značka: Sro/94984/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; zásielkový predaj

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Björn Faas od 4. 7. 2023
    konateľ
  • Torsten Waack-van od 19. 11. 2024
    konateľ
  • GERRY WEBER International GMBH od 27. 11. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze v roku 2023 znížila zisk o 13 % na 16,6 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
16,6 tis. €
Zisk
275,8 tis. €
Aktíva
205,5 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 12,0 tis., 2020 −95,7 tis., 2021 −27,6 tis., 2022 19,0 tis., 2023 16,6 tis.201812,0 tis.2020−95,7 tis.2021−27,6 tis.202219,0 tis.202316,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 1,3 mil., 2020 718,2 tis., 2021 727,1 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,1 mil.20181,3 mil.2020718,2 tis.2021727,1 tis.20221,0 mil.20231,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 1,1 mil. € 16,6 tis. €
2022 1,0 mil. € 19,0 tis. €
2021 727,1 tis. € -27,6 tis. €
2020 718,2 tis. € -95,7 tis. €
2018 1,3 mil. € 12,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie205,5 tis. €
  • Záväzky70,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze konkurzné konanie?

Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze tržby 1,1 mil. €.

Je firma Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze dosiahla zisk 16,6 tis. €.

Je Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze platiteľom DPH?

Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze sídli?

Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze má sídlo na adrese Einsteinova 24, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026