MH Investment, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47561599
DIČ: 2023948003
IČ DPH: SK2023948003
Ružová dolina 6, Bratislava-Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová dolina 6, Bratislava-Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 29. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 9. 2015
Spisová značka: Sro/94818/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Horník od 29. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť MH Investment, s. r. o. v roku 2023 sa prepadla zo zisku do straty 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 73,8 tis. €.

73,8 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Strata
65,1 tis. €
Aktíva
36,2 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 8,1 tis., 2020 31, 2021 1,9 tis., 2022 3,2 tis., 2023 −1,2 tis.20198,1 tis.20203120211,9 tis.20223,2 tis.2023−1,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 102,5 tis., 2020 96,7 tis., 2021 79,3 tis., 2022 80,8 tis., 2023 73,8 tis.2019102,5 tis.202096,7 tis.202179,3 tis.202280,8 tis.202373,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 73,8 tis. € -1,2 tis. €
2022 80,8 tis. € 3,2 tis. €
2021 79,3 tis. € 1,9 tis. €
2020 96,7 tis. € 31 €
2019 102,5 tis. € 8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie36,2 tis. €
  • Záväzky28,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MH Investment, s. r. o. v konkurze?

MH Investment, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MH Investment, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala MH Investment, s. r. o. tržby 73,8 tis. €.

Je firma MH Investment, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 MH Investment, s. r. o. vykázala stratu 1,2 tis. €.

Je MH Investment, s. r. o. platiteľom DPH?

MH Investment, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MH Investment, s. r. o. sídli?

MH Investment, s. r. o. má sídlo na adrese Ružová dolina 6, Bratislava-Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026