V&M Partners Company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47557273
DIČ: 2023968353
IČ DPH: SK2023968353
Okružná 1301/74, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 1301/74, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 3. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2024
Spisová značka: Sro/34458/V
Predmet podnikania (výber): pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Hrehovčík od 24. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V&M Partners Company s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 159 % na 6,5 tis. € a tržby jej narástli o 64 % na 308,0 tis. €.

308,0 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
308,0 tis. €
Celkové výnosy
118,0 tis. €
Aktíva
17,3 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
4,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 843, 2022 1,2 tis., 2023 663, 2024 2,5 tis., 2025 6,5 tis.202184320221,2 tis.202366320242,5 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,5 tis., 2022 48,7 tis., 2023 62,1 tis., 2024 187,7 tis., 2025 308,0 tis.202135,5 tis.202248,7 tis.202362,1 tis.2024187,7 tis.2025308,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 308,0 tis. € 6,5 tis. €
2024 187,7 tis. € 2,5 tis. €
2023 62,1 tis. € 663 €
2022 48,7 tis. € 1,2 tis. €
2021 35,5 tis. € 843 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,2 tis. €
  • Finančné účty99,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Rezervy12,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky60,8 tis. €
  • Bankové úvery14,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V&M Partners Company s.r.o. v konkurze?

V&M Partners Company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V&M Partners Company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V&M Partners Company s.r.o. tržby 308,0 tis. €.

Je firma V&M Partners Company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V&M Partners Company s.r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je V&M Partners Company s.r.o. platiteľom DPH?

V&M Partners Company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V&M Partners Company s.r.o. sídli?

V&M Partners Company s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 1301/74, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026