HLM Company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47555521
DIČ: 2023956979
IČ DPH: SK2023956979
Priemyselná 1713/6, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 1713/6, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 3. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2022
Spisová značka: Sro/56237/V
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ladislav Hromada od 3. 12. 2013
    konateľ
  • Mária Hromadová od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HLM Company s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 65,3 tis. € a tržby jej klesli o 71 % na 48,4 tis. €.

48,4 tis. €
Tržby
65,3 tis. €
Strata
49,7 tis. €
Celkové výnosy
251,3 tis. €
Aktíva
26,1 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
−23,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 425, 2022 1,2 tis., 2023 661, 2024 3,0 tis., 2025 −65,3 tis.202142520221,2 tis.202366120243,0 tis.2025−65,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,7 tis., 2022 74,7 tis., 2023 119,8 tis., 2024 167,4 tis., 2025 48,4 tis.202149,7 tis.202274,7 tis.2023119,8 tis.2024167,4 tis.202548,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,4 tis. € -65,3 tis. €
2024 167,4 tis. € 3,0 tis. €
2023 119,8 tis. € 661 €
2022 74,7 tis. € 1,2 tis. €
2021 49,7 tis. € 425 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky187,9 tis. €
  • Finančné účty770 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy60,2 tis. €
  • Fondy zo zisku943 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-65,3 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky223,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HLM Company s.r.o. v konkurze?

HLM Company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HLM Company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HLM Company s.r.o. tržby 48,4 tis. €.

Je firma HLM Company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HLM Company s.r.o. vykázala stratu 65,3 tis. €.

Je HLM Company s.r.o. platiteľom DPH?

HLM Company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HLM Company s.r.o. sídli?

HLM Company s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 1713/6, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026