MGM Investments s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47552808
DIČ: 2023959916
IČ DPH: SK2023959916
Vysokoškolákov 8556/33 A, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vysokoškolákov 8556/33 A, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 3. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2014
Spisová značka: Sro/61121/L
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Darina Glosová od 3. 12. 2013
    konateľspoločník
  • František Glos od 21. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MGM Investments s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 195 % na 10,2 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 70,5 tis. €.

70,5 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
94,8 tis. €
Celkové výnosy
535,8 tis. €
Aktíva
91,4 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
23,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 8,8 tis., 2023 3,4 tis., 2024 3,5 tis., 2025 10,2 tis.20212,0 tis.20228,8 tis.20233,4 tis.20243,5 tis.202510,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 205,8 tis., 2022 340,5 tis., 2023 134,3 tis., 2024 149,4 tis., 2025 70,5 tis.2021205,8 tis.2022340,5 tis.2023134,3 tis.2024149,4 tis.202570,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,5 tis. € 10,2 tis. €
2024 149,4 tis. € 3,5 tis. €
2023 134,3 tis. € 3,4 tis. €
2022 340,5 tis. € 8,8 tis. €
2021 205,8 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok249,1 tis. €
  • Zásoby120,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky159,2 tis. €
  • Finančné účty7,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy68,1 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,2 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky15,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky330,8 tis. €
  • Bankové úvery98,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MGM Investments s.r.o. v konkurze?

MGM Investments s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MGM Investments s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MGM Investments s.r.o. tržby 70,5 tis. €.

Je firma MGM Investments s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MGM Investments s.r.o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Je MGM Investments s.r.o. platiteľom DPH?

MGM Investments s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MGM Investments s.r.o. sídli?

MGM Investments s.r.o. má sídlo na adrese Vysokoškolákov 8556/33 A, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026