BK Investment, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47549751
DIČ: 2023953173
IČ DPH: SK2023953173
Zochova 754/6-8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Zochova 754/6-8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 27. 11. 2013
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2014
Spisová značka: Sa/7926/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť BK Investment, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 91 % na 484,0 tis. € a tržby jej narástli o 147 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
484,0 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
32,1 mil. €
Aktíva
30,9 mil. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
−18,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 mil., 2022 721,1 tis., 2024 274,2 tis., 2025 5,4 mil., 2026 484,0 tis.20213,8 mil.2022721,1 tis.2024274,2 tis.20255,4 mil.2026484,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 482,7 tis., 2022 1,2 mil., 2024 630,4 tis., 2025 541,9 tis., 2026 1,3 mil.2021482,7 tis.20221,2 mil.2024630,4 tis.2025541,9 tis.20261,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 7,3 mil., 2026 2,6 mil.2021–2022–2024–20257,3 mil.20262,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 887, 2026 8,7 tis.2021–2022–2024–202588720268,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 1,3 mil. € 484,0 tis. €
2025 541,9 tis. € 5,4 mil. €
2024 630,4 tis. € 274,2 tis. €
2022 1,2 mil. € 721,1 tis. €
2021 482,7 tis. € 3,8 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,4 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok21,3 mil. €
  • Zásoby263,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,6 mil. €
  • Finančné účty381,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie44,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,8 tis. €
  • Fondy zo zisku575 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie484,0 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky444 €
  • Krátkodobé záväzky284,7 tis. €
  • Bankové úvery892,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BK Investment, s.r.o. v konkurze?

BK Investment, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BK Investment, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala BK Investment, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma BK Investment, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 BK Investment, s.r.o. dosiahla zisk 484,0 tis. €.

Je BK Investment, s.r.o. platiteľom DPH?

BK Investment, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BK Investment, s.r.o. sídli?

BK Investment, s.r.o. má sídlo na adrese Zochova 754/6-8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026