T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47548037
DIČ: 2023972610
IČ DPH: SK2023972610
Nižná Pokoradz 52, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižná Pokoradz 52, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 14. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2015
Spisová značka: Sro/25972/S
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Tankó od 14. 12. 2013
    konateľspoločník
  • MVDr. Štefan Tankó od 14. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 71 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 152,4 tis. €.

152,4 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
223,4 tis. €
Celkové výnosy
248,7 tis. €
Aktíva
41,6 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
2,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10, 2022 5,1 tis., 2023 4,2 tis., 2024 13,8 tis., 2025 4,0 tis.20211020225,1 tis.20234,2 tis.202413,8 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 187,0 tis., 2022 213,3 tis., 2023 196,1 tis., 2024 280,3 tis., 2025 152,4 tis.2021187,0 tis.2022213,3 tis.2023196,1 tis.2024280,3 tis.2025152,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 152,4 tis. € 4,0 tis. €
2024 280,3 tis. € 13,8 tis. €
2023 196,1 tis. € 4,2 tis. €
2022 213,3 tis. € 5,1 tis. €
2021 187,0 tis. € 10 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok101,9 tis. €
  • Zásoby24,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky83,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,1 tis. €
  • Finančné účty15,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie575 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky207 €
  • Krátkodobé záväzky132,8 tis. €
  • Bankové úvery74,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. v konkurze?

T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. tržby 152,4 tis. €.

Je firma T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. platiteľom DPH?

T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. sídli?

T - AGRO POKORADZ, spol. s r.o. má sídlo na adrese Nižná Pokoradz 52, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026