SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47538074
DIČ: 2023973446
IČ DPH: SK2023973446
M.A. Beňovského 19, Vrbové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.A. Beňovského 19, Vrbové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 27. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2016
Spisová značka: Sro/33334/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Szumacher od 4. 8. 2018
    konateľspoločník
  • Roman Pavlík od 4. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 102,7 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 586,9 tis. €.

586,9 tis. €
Tržby
102,7 tis. €
Zisk
586,9 tis. €
Celkové výnosy
972,9 tis. €
Aktíva
228,1 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
31,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 3,2 tis., 2023 32,5 tis., 2024 83,1 tis., 2025 102,7 tis.20216,0 tis.20223,2 tis.202332,5 tis.202483,1 tis.2025102,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 108,1 tis., 2022 378,7 tis., 2023 632,1 tis., 2024 704,4 tis., 2025 586,9 tis.2021108,1 tis.2022378,7 tis.2023632,1 tis.2024704,4 tis.2025586,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 586,9 tis. € 102,7 tis. €
2024 704,4 tis. € 83,1 tis. €
2023 632,1 tis. € 32,5 tis. €
2022 378,7 tis. € 3,2 tis. €
2021 108,1 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok20,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok13,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky525,9 tis. €
  • Finančné účty412,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku372 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-2,5 mil. €
  • Bankové úvery3,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. v konkurze?

SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. tržby 586,9 tis. €.

Je firma SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. dosiahla zisk 102,7 tis. €.

Je SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. platiteľom DPH?

SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. sídli?

SLOVAK TRAVEL SERVICE, s. r. o. má sídlo na adrese M.A. Beňovského 19, Vrbové, 922 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026