1-DAY Medical Center, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47529407
DIČ: 2023935265
Alstrova 42, Bratislava-Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Alstrova 42, Bratislava-Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 16. 11. 2013
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/94290/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení ambulantnej starostlivosti v špecializačných odboroc…; Vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti; Reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Adam Hochel od 16. 11. 2013
    konateľspoločník
  • Zuzana Bartoňová od 16. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 1-DAY Medical Center, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 17,3 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 60,1 tis. €.

60,1 tis. €
Tržby
17,3 tis. €
Zisk
155,9 tis. €
Aktíva
153,2 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 81,2 tis., 2022 9,9 tis., 2023 10,9 tis., 2024 12,0 tis., 2025 17,3 tis.202181,2 tis.20229,9 tis.202310,9 tis.202412,0 tis.202517,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 158,4 tis., 2022 38,4 tis., 2023 47,0 tis., 2024 59,7 tis., 2025 60,1 tis.2021158,4 tis.202238,4 tis.202347,0 tis.202459,7 tis.202560,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,1 tis. € 17,3 tis. €
2024 59,7 tis. € 12,0 tis. €
2023 47,0 tis. € 10,9 tis. €
2022 38,4 tis. € 9,9 tis. €
2021 158,4 tis. € 81,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie153,2 tis. €
  • Záväzky2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 1-DAY Medical Center, s.r.o. v konkurze?

1-DAY Medical Center, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 1-DAY Medical Center, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 1-DAY Medical Center, s.r.o. tržby 60,1 tis. €.

Je firma 1-DAY Medical Center, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 1-DAY Medical Center, s.r.o. dosiahla zisk 17,3 tis. €.

Kde firma 1-DAY Medical Center, s.r.o. sídli?

1-DAY Medical Center, s.r.o. má sídlo na adrese Alstrova 42, Bratislava-Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026