Tax-accounting s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47515236
DIČ: 2023931536
Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 19. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/137404/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slavomíra Blahútová od 13. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tax-accounting s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 457 % na 4,8 tis. € a tržby jej narástli o 260 % na 12,6 tis. €.

12,6 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
29,9 tis. €
Aktíva
25,3 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 2,7 tis., 2023 76, 2024 853, 2025 4,8 tis.20211,9 tis.20222,7 tis.202376202485320254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,1 tis., 2022 18,6 tis., 2023 12,5 tis., 2024 3,5 tis., 2025 12,6 tis.202136,1 tis.202218,6 tis.202312,5 tis.20243,5 tis.202512,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,6 tis. € 4,8 tis. €
2024 3,5 tis. € 853 €
2023 12,5 tis. € 76 €
2022 18,6 tis. € 2,7 tis. €
2021 36,1 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,3 tis. €
  • Záväzky4,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tax-accounting s.r.o. v konkurze?

Tax-accounting s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tax-accounting s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tax-accounting s.r.o. tržby 12,6 tis. €.

Je firma Tax-accounting s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tax-accounting s.r.o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Kde firma Tax-accounting s.r.o. sídli?

Tax-accounting s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 19, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026