Vinárske potreby FIALA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47510871
DIČ: 2023923418
Jesenná 3229/2, Bratislava-Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenná 3229/2, Bratislava-Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.11
Dátum vzniku: 6. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/93938/B
Predmet podnikania (výber): Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzakovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Fiala od 6. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vinárske potreby FIALA s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 44,8 tis. €.

44,8 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
35,5 tis. €
Aktíva
21,6 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 751, 2022 335, 2023 180, 2024 2,1 tis., 2025 3,4 tis.20217512022335202318020242,1 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,2 tis., 2022 41,0 tis., 2023 21,0 tis., 2024 37,1 tis., 2025 44,8 tis.202131,2 tis.202241,0 tis.202321,0 tis.202437,1 tis.202544,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,8 tis. € 3,4 tis. €
2024 37,1 tis. € 2,1 tis. €
2023 21,0 tis. € 180 €
2022 41,0 tis. € 335 €
2021 31,2 tis. € 751 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,6 tis. €
  • Záväzky14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vinárske potreby FIALA s. r. o. v konkurze?

Vinárske potreby FIALA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vinárske potreby FIALA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vinárske potreby FIALA s. r. o. tržby 44,8 tis. €.

Je firma Vinárske potreby FIALA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vinárske potreby FIALA s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Kde firma Vinárske potreby FIALA s. r. o. sídli?

Vinárske potreby FIALA s. r. o. má sídlo na adrese Jesenná 3229/2, Bratislava-Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026