TAX MI - STR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47502941
DIČ: 2023967979
Lesná 404/17, Kamenica nad Cirochou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lesná 404/17, Kamenica nad Cirochou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/29510/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vedenie účtovníctva

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Straniak od 3. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAX MI - STR, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 104 % na 6,4 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 38,9 tis. €.

38,9 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
38,2 tis. €
Aktíva
37,6 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 1,5 tis., 2023 1,9 tis., 2024 3,1 tis., 2025 6,4 tis.20213,0 tis.20221,5 tis.20231,9 tis.20243,1 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,3 tis., 2022 26,3 tis., 2023 25,7 tis., 2024 29,9 tis., 2025 38,9 tis.202126,3 tis.202226,3 tis.202325,7 tis.202429,9 tis.202538,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,9 tis. € 6,4 tis. €
2024 29,9 tis. € 3,1 tis. €
2023 25,7 tis. € 1,9 tis. €
2022 26,3 tis. € 1,5 tis. €
2021 26,3 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,6 tis. €
  • Záväzky640 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAX MI - STR, s.r.o. v konkurze?

TAX MI - STR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAX MI - STR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAX MI - STR, s.r.o. tržby 38,9 tis. €.

Je firma TAX MI - STR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAX MI - STR, s.r.o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Kde firma TAX MI - STR, s.r.o. sídli?

TAX MI - STR, s.r.o. má sídlo na adrese Lesná 404/17, Kamenica nad Cirochou, 067 83.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026