SANTÉ Dental, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47498498
DIČ: 2023934374
Školská 1138/3, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 1138/3, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01500
Dátum vzniku: 22. 3. 2005
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/60632/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Klaudia Varšová od 23. 5. 2024
    konateľspoločník
  • Monika König od 8. 1. 2026
    konateľ
  • Marcel Dragula od 8. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SANTÉ Dental, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 680 % na 83,9 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 268,8 tis. €.

268,8 tis. €
Tržby
83,9 tis. €
Zisk
269,0 tis. €
Celkové výnosy
141,1 tis. €
Aktíva
89,4 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
65,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,8 tis., 2022 21,7 tis., 2023 26,3 tis., 2024 10,7 tis., 2025 83,9 tis.202112,8 tis.202221,7 tis.202326,3 tis.202410,7 tis.202583,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 119,6 tis., 2022 134,3 tis., 2023 158,0 tis., 2024 202,5 tis., 2025 268,8 tis.2021119,6 tis.2022134,3 tis.2023158,0 tis.2024202,5 tis.2025268,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 268,8 tis. € 83,9 tis. €
2024 202,5 tis. € 10,7 tis. €
2023 158,0 tis. € 26,3 tis. €
2022 134,3 tis. € 21,7 tis. €
2021 119,6 tis. € 12,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,1 tis. €
  • Finančné účty104,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie83,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky49,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SANTÉ Dental, s. r. o. v konkurze?

SANTÉ Dental, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SANTÉ Dental, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SANTÉ Dental, s. r. o. tržby 268,8 tis. €.

Je firma SANTÉ Dental, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SANTÉ Dental, s. r. o. dosiahla zisk 83,9 tis. €.

Kde firma SANTÉ Dental, s. r. o. sídli?

SANTÉ Dental, s. r. o. má sídlo na adrese Školská 1138/3, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026