Bernardclub s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47498170
DIČ: 2023917500
IČ DPH: SK2023917500
Mikovíniho 23, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mikovíniho 23, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 26. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 5. 2014
Spisová značka: Sro/34077/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Čižmár od 26. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bernardclub s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 658 % na 15,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 112,9 tis. €.

112,9 tis. €
Tržby
15,7 tis. €
Strata
83,2 tis. €
Aktíva
78,1 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 17,2 tis., 2023 24,4 tis., 2024 −2,1 tis., 2025 −15,7 tis.20214,2 tis.202217,2 tis.202324,4 tis.2024−2,1 tis.2025−15,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 78,1 tis., 2022 127,8 tis., 2023 145,9 tis., 2024 104,9 tis., 2025 112,9 tis.202178,1 tis.2022127,8 tis.2023145,9 tis.2024104,9 tis.2025112,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 112,9 tis. € -15,7 tis. €
2024 104,9 tis. € -2,1 tis. €
2023 145,9 tis. € 24,4 tis. €
2022 127,8 tis. € 17,2 tis. €
2021 78,1 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie78,1 tis. €
  • Záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bernardclub s.r.o. v konkurze?

Bernardclub s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bernardclub s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bernardclub s.r.o. tržby 112,9 tis. €.

Je firma Bernardclub s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bernardclub s.r.o. vykázala stratu 15,7 tis. €.

Je Bernardclub s.r.o. platiteľom DPH?

Bernardclub s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bernardclub s.r.o. sídli?

Bernardclub s.r.o. má sídlo na adrese Mikovíniho 23, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026