FormWeld&Business Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47493593
DIČ: 2023906247
IČ DPH: SK2023906247
Kostolná pri Dunaji 136, Kostolná pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná pri Dunaji 136, Kostolná pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 25. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2015
Spisová značka: Sro/93586/B
Predmet podnikania (výber): Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Pšenák od 25. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FormWeld&Business Group, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 13,9 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 214,3 tis. €.

214,3 tis. €
Tržby
13,9 tis. €
Zisk
214,3 tis. €
Celkové výnosy
611,6 tis. €
Aktíva
206,2 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
11,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,4 tis., 2022 18,6 tis., 2023 37,1 tis., 2024 26,8 tis., 2025 13,9 tis.202118,4 tis.202218,6 tis.202337,1 tis.202426,8 tis.202513,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 240,4 tis., 2022 225,7 tis., 2023 279,5 tis., 2024 268,3 tis., 2025 214,3 tis.2021240,4 tis.2022225,7 tis.2023279,5 tis.2024268,3 tis.2025214,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 214,3 tis. € 13,9 tis. €
2024 268,3 tis. € 26,8 tis. €
2023 279,5 tis. € 37,1 tis. €
2022 225,7 tis. € 18,6 tis. €
2021 240,4 tis. € 18,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok94,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky56,3 tis. €
  • Finančné účty461,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov186,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky405,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FormWeld&Business Group, s. r. o. v konkurze?

FormWeld&Business Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FormWeld&Business Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FormWeld&Business Group, s. r. o. tržby 214,3 tis. €.

Je firma FormWeld&Business Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FormWeld&Business Group, s. r. o. dosiahla zisk 13,9 tis. €.

Je FormWeld&Business Group, s. r. o. platiteľom DPH?

FormWeld&Business Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FormWeld&Business Group, s. r. o. sídli?

FormWeld&Business Group, s. r. o. má sídlo na adrese Kostolná pri Dunaji 136, Kostolná pri Dunaji, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026