Vilanova Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47487020
DIČ: 2023897513
IČ DPH: SK2023897513
Vojtaššákova 603, Tvrdošín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vojtaššákova 603, Tvrdošín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 19. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 7. 2014
Spisová značka: Sro/62116/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod); Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jan Gill od 25. 10. 2013
    konateľspoločník
  • Michal Gill od 24. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vilanova Invest s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 271,8 tis. €.

271,8 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
272,0 tis. €
Celkové výnosy
164,4 tis. €
Aktíva
26,4 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
48,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 1,9 tis., 2023 363, 2024 −47, 2025 2,9 tis.20212,1 tis.20221,9 tis.20233632024−4720252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 234,5 tis., 2022 322,4 tis., 2023 187,8 tis., 2024 202,8 tis., 2025 271,8 tis.2021234,5 tis.2022322,4 tis.2023187,8 tis.2024202,8 tis.2025271,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 271,8 tis. € 2,9 tis. €
2024 202,8 tis. € -47 €
2023 187,8 tis. € 363 €
2022 322,4 tis. € 1,9 tis. €
2021 234,5 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok90,2 tis. €
  • Zásoby6,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,7 tis. €
  • Finančné účty37,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov18,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky138,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vilanova Invest s.r.o. v konkurze?

Vilanova Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vilanova Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vilanova Invest s.r.o. tržby 271,8 tis. €.

Je firma Vilanova Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vilanova Invest s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je Vilanova Invest s.r.o. platiteľom DPH?

Vilanova Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vilanova Invest s.r.o. sídli?

Vilanova Invest s.r.o. má sídlo na adrese Vojtaššákova 603, Tvrdošín, 027 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026