Accounting and more s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47486201
DIČ: 2023952931
Na barine 18, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na barine 18, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 6. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/93968/B
Predmet podnikania (výber): výroba bižutérie a suvenírov; podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Michač od 17. 1. 2017
    konateľ
  • Smart Opportunity Financial Investment Associates, s. r. o. od 16. 2. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Accounting and more s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 41,7 tis. €.

41,7 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
95,8 tis. €
Aktíva
24,7 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 828, 2023 1,2 tis., 2024 5,9 tis., 2025 3,3 tis.20213,1 tis.202282820231,2 tis.20245,9 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,1 tis., 2022 11,0 tis., 2023 30,6 tis., 2024 46,4 tis., 2025 41,7 tis.202120,1 tis.202211,0 tis.202330,6 tis.202446,4 tis.202541,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,7 tis. € 3,3 tis. €
2024 46,4 tis. € 5,9 tis. €
2023 30,6 tis. € 1,2 tis. €
2022 11,0 tis. € 828 €
2021 20,1 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,7 tis. €
  • Záväzky71,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Accounting and more s. r. o. v konkurze?

Accounting and more s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Accounting and more s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Accounting and more s. r. o. tržby 41,7 tis. €.

Je firma Accounting and more s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Accounting and more s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Kde firma Accounting and more s. r. o. sídli?

Accounting and more s. r. o. má sídlo na adrese Na barine 18, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026