Truckshop SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47481731
DIČ: 2023888658
IČ DPH: SK2023888658
Kollárova 85A, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kollárova 85A, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.31
Dátum vzniku: 10. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 11. 2013
Spisová značka: Sro/60469/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Malinová od 10. 10. 2013
    konateľ
  • Anton Malina od 10. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Truckshop SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 296,0 tis. €.

296,0 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
297,7 tis. €
Celkové výnosy
171,5 tis. €
Aktíva
79,5 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
18,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 9,3 tis., 2023 4,2 tis., 2024 5,3 tis., 2025 4,3 tis.20218,9 tis.20229,3 tis.20234,2 tis.20245,3 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 290,5 tis., 2022 274,9 tis., 2023 287,3 tis., 2024 321,3 tis., 2025 296,0 tis.2021290,5 tis.2022274,9 tis.2023287,3 tis.2024321,3 tis.2025296,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 296,0 tis. € 4,3 tis. €
2024 321,3 tis. € 5,3 tis. €
2023 287,3 tis. € 4,2 tis. €
2022 274,9 tis. € 9,3 tis. €
2021 290,5 tis. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok57,8 tis. €
  • Zásoby84,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,2 tis. €
  • Finančné účty22,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov69,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,3 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,1 tis. €
  • Bankové úvery20,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Truckshop SK, s.r.o. v konkurze?

Truckshop SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Truckshop SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Truckshop SK, s.r.o. tržby 296,0 tis. €.

Je firma Truckshop SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Truckshop SK, s.r.o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je Truckshop SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Truckshop SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Truckshop SK, s.r.o. sídli?

Truckshop SK, s.r.o. má sídlo na adrese Kollárova 85A, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026