Poistenie Stolárik, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47478985
DIČ: 2023897007
IČ DPH: SK2023897007
Čsl. armády 2087/40, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čsl. armády 2087/40, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.11
Dátum vzniku: 18. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2022
Spisová značka: Sro/32954/T
Predmet podnikania (výber): Prieskum trhu a verejnej mienky; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Stolárik od 14. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Poistenie Stolárik, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 22,4 tis. € a tržby jej ostali na 121,5 tis. €.

121,5 tis. €
Tržby
22,4 tis. €
Zisk
99,9 tis. €
Aktíva
80,8 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 15,4 tis., 2023 37,1 tis., 2024 22,5 tis., 2025 22,4 tis.20215,9 tis.202215,4 tis.202337,1 tis.202422,5 tis.202522,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,1 tis., 2022 92,2 tis., 2023 114,5 tis., 2024 121,5 tis., 2025 121,5 tis.202122,1 tis.202292,2 tis.2023114,5 tis.2024121,5 tis.2025121,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 121,5 tis. € 22,4 tis. €
2024 121,5 tis. € 22,5 tis. €
2023 114,5 tis. € 37,1 tis. €
2022 92,2 tis. € 15,4 tis. €
2021 22,1 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie80,8 tis. €
  • Záväzky19,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Poistenie Stolárik, s. r. o. v konkurze?

Poistenie Stolárik, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Poistenie Stolárik, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Poistenie Stolárik, s. r. o. tržby 121,5 tis. €.

Je firma Poistenie Stolárik, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Poistenie Stolárik, s. r. o. dosiahla zisk 22,4 tis. €.

Je Poistenie Stolárik, s. r. o. platiteľom DPH?

Poistenie Stolárik, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Poistenie Stolárik, s. r. o. sídli?

Poistenie Stolárik, s. r. o. má sídlo na adrese Čsl. armády 2087/40, Hlohovec, 920 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026