Dr.Max 137 T, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47475692
DIČ: 2023976053
IČ DPH: SK2023976053
Moldavská cesta 8/A, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moldavská cesta 8/A, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 11. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2014
Spisová značka: Sro/45353/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Kypr od 1. 4. 2022
    konateľ
  • Ing. Marián Jánoš, , MBA od 1. 6. 2023
    konateľ
  • Dr.Max Holding SK, a.s. od 29. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dr.Max 137 T, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 39,6 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
39,6 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
621,7 tis. €
Aktíva
220,4 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
14,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 76,8 tis., 2023 6,9 tis., 2024 38,5 tis., 2025 39,6 tis.202118,3 tis.202276,8 tis.20236,9 tis.202438,5 tis.202539,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,0 mil.20211,6 mil.20221,8 mil.20231,9 mil.20242,0 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 39,6 tis. €
2024 2,0 mil. € 38,5 tis. €
2023 1,9 mil. € 6,9 tis. €
2022 1,8 mil. € 76,8 tis. €
2021 1,6 mil. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok50 €
  • Dlhodobý hmotný majetok50,1 tis. €
  • Zásoby127,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky22,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky413,0 tis. €
  • Finančné účty8,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie161 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy26,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov149,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,6 tis. €
  • Rezervy4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky393,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dr.Max 137 T, s.r.o. v konkurze?

Dr.Max 137 T, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dr.Max 137 T, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dr.Max 137 T, s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma Dr.Max 137 T, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dr.Max 137 T, s.r.o. dosiahla zisk 39,6 tis. €.

Je Dr.Max 137 T, s.r.o. platiteľom DPH?

Dr.Max 137 T, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dr.Max 137 T, s.r.o. sídli?

Dr.Max 137 T, s.r.o. má sídlo na adrese Moldavská cesta 8/A, Košice - mestská časť Juh, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026