BENU SK 29, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47470569
DIČ: 2023904828
IČ DPH: SK2023904828
Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 22. 10. 2013
Základné imanie: 16,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2014
Spisová značka: Sro/93410/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoo…; reklamné a marketingové služby; prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Daniš od 1. 1. 2025
    konateľ
  • Tomáš Slechan od 3. 12. 2019
    konateľ
  • Ľubica Kocianová od 1. 1. 2019
    konateľ
  • BENU Slovensko, a.s. od 25. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť BENU SK 29, s. r. o. v roku 2026 zvýšila zisk o 28 % na 152,6 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
152,6 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
370,4 tis. €
Aktíva
208,2 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
24,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 90,3 tis., 2023 87,3 tis., 2024 102,9 tis., 2025 119,4 tis., 2026 152,6 tis.202290,3 tis.202387,3 tis.2024102,9 tis.2025119,4 tis.2026152,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 990,0 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,3 mil., 2026 1,5 mil.2022990,0 tis.20231,1 mil.20241,2 mil.20251,3 mil.20261,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 1,3 mil., 2026 1,5 mil.2022–2023–2024–20251,3 mil.20261,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 5,0 tis., 2026 6,1 tis.2022–2023–2024–20255,0 tis.20266,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 1,5 mil. € 152,6 tis. €
2025 1,3 mil. € 119,4 tis. €
2024 1,2 mil. € 102,9 tis. €
2023 1,1 mil. € 87,3 tis. €
2022 990,0 tis. € 90,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,9 tis. €
  • Zásoby111,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky7,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky217,0 tis. €
  • Finančné účty8,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie152,6 tis. €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky859 €
  • Krátkodobé záväzky154,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BENU SK 29, s. r. o. v konkurze?

BENU SK 29, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BENU SK 29, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala BENU SK 29, s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma BENU SK 29, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 BENU SK 29, s. r. o. dosiahla zisk 152,6 tis. €.

Je BENU SK 29, s. r. o. platiteľom DPH?

BENU SK 29, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BENU SK 29, s. r. o. sídli?

BENU SK 29, s. r. o. má sídlo na adrese Pribylinská 2/A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026