F-Tax s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47467398
DIČ: 2023925079
Palkovičova 11, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palkovičova 11, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 31. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/93791/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Tomašovič od 31. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť F-Tax s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 71 % na 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 39,7 tis. €.

39,7 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
39,7 tis. €
Celkové výnosy
15,9 tis. €
Aktíva
11,7 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť
11,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 1,8 tis., 2016 1,7 tis., 2022 2,5 tis., 2023 1,5 tis., 2024 2,6 tis.20151,8 tis.20161,7 tis.20222,5 tis.20231,5 tis.20242,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 7,1 tis., 2016 5,5 tis., 2022 14,4 tis., 2023 29,1 tis., 2024 39,7 tis.20157,1 tis.20165,5 tis.202214,4 tis.202329,1 tis.202439,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2015 7,1 tis., 2016 5,5 tis., 2022 14,4 tis., 2023 29,1 tis., 2024 39,7 tis.20157,1 tis.20165,5 tis.202214,4 tis.202329,1 tis.202439,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2015 480, 2016 480, 2022 480, 2023 355, 2024 50720154802016480202248020233552024507
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 39,7 tis. € 2,6 tis. €
2023 29,1 tis. € 1,5 tis. €
2022 14,4 tis. € 2,5 tis. €
2016 5,5 tis. € 1,7 tis. €
2015 7,1 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky9,1 tis. €
  • Finančné účty6,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku190 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma F-Tax s. r. o. v konkurze?

F-Tax s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma F-Tax s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala F-Tax s. r. o. tržby 39,7 tis. €.

Je firma F-Tax s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 F-Tax s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Kde firma F-Tax s. r. o. sídli?

F-Tax s. r. o. má sídlo na adrese Palkovičova 11, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026