Obecný podnik Kúty, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47462094
DIČ: 2023926641
IČ DPH: SK2023926641
Nám. Radlinského 981, Kúty

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. Radlinského 981, Kúty Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 8. 11. 2013
Základné imanie: 247,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 1. 2014
Spisová značka: Sro/33144/T
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie pohrebiska; Prevádzkovanie pohrebnej služby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Martin Ondriska od 4. 10. 2023
    konateľ
  • Obec Kúty od 27. 10. 2022
    spoločník
  • Bc. Pavel Vávra od 30. 11. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Jakub Rosa od 30. 11. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Martina Rišková od 30. 11. 2022
    člen dozornej rady
  • Martin Gutta od 30. 11. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obecný podnik Kúty, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 31,0 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 337,6 tis. €.

337,6 tis. €
Tržby
31,0 tis. €
Zisk
338,5 tis. €
Celkové výnosy
586,5 tis. €
Aktíva
527,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
82,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,1 tis., 2022 −1,7 tis., 2023 51,5 tis., 2024 54,2 tis., 2025 31,0 tis.202111,1 tis.2022−1,7 tis.202351,5 tis.202454,2 tis.202531,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 330,8 tis., 2022 331,7 tis., 2023 301,0 tis., 2024 361,9 tis., 2025 337,6 tis.2021330,8 tis.2022331,7 tis.2023301,0 tis.2024361,9 tis.2025337,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 337,6 tis. € 31,0 tis. €
2024 361,9 tis. € 54,2 tis. €
2023 301,0 tis. € 51,5 tis. €
2022 331,7 tis. € -1,7 tis. €
2021 330,8 tis. € 11,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok495,0 tis. €
  • Zásoby3,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,5 tis. €
  • Finančné účty46,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie247,0 tis. €
  • Fondy zo zisku13,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov236,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky25,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obecný podnik Kúty, s.r.o. v konkurze?

Obecný podnik Kúty, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obecný podnik Kúty, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obecný podnik Kúty, s.r.o. tržby 337,6 tis. €.

Je firma Obecný podnik Kúty, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obecný podnik Kúty, s.r.o. dosiahla zisk 31,0 tis. €.

Je Obecný podnik Kúty, s.r.o. platiteľom DPH?

Obecný podnik Kúty, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obecný podnik Kúty, s.r.o. sídli?

Obecný podnik Kúty, s.r.o. má sídlo na adrese Nám. Radlinského 981, Kúty, 908 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026