IRON TRADE KOMARNO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47455926
DIČ: 2023914123
IČ DPH: SK2023914123
Špitálska 2905, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špitálska 2905, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 9. 10. 2013
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2014
Spisová značka: Sro/35426/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • István Havellant od 27. 5. 2014
    konateľ
  • Daniella Zsótér od 19. 12. 2024
    spoločník
  • Havellant Csavar Korlátolt Felelősségű Társaság od 19. 12. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IRON TRADE KOMARNO s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 8,3 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 7,5 mil. €.

7,5 mil. €
Tržby
8,3 tis. €
Zisk
7,6 mil. €
Celkové výnosy
777,1 tis. €
Aktíva
66,1 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
0,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,7 tis., 2022 18,7 tis., 2023 −37,1 tis., 2024 18,7 tis., 2025 8,3 tis.202116,7 tis.202218,7 tis.2023−37,1 tis.202418,7 tis.20258,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,2 mil., 2022 4,5 mil., 2023 1,9 mil., 2024 5,9 mil., 2025 7,5 mil.20213,2 mil.20224,5 mil.20231,9 mil.20245,9 mil.20257,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,5 mil. € 8,3 tis. €
2024 5,9 mil. € 18,7 tis. €
2023 1,9 mil. € -37,1 tis. €
2022 4,5 mil. € 18,7 tis. €
2021 3,2 mil. € 16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok245,6 tis. €
  • Zásoby286,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky138,7 tis. €
  • Finančné účty106,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie210 €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky677,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IRON TRADE KOMARNO s.r.o. v konkurze?

IRON TRADE KOMARNO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IRON TRADE KOMARNO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IRON TRADE KOMARNO s.r.o. tržby 7,5 mil. €.

Je firma IRON TRADE KOMARNO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IRON TRADE KOMARNO s.r.o. dosiahla zisk 8,3 tis. €.

Je IRON TRADE KOMARNO s.r.o. platiteľom DPH?

IRON TRADE KOMARNO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IRON TRADE KOMARNO s.r.o. sídli?

IRON TRADE KOMARNO s.r.o. má sídlo na adrese Špitálska 2905, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026