HOMOLA Mont, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47452234
DIČ: 2023891254
IČ DPH: SK2023891254
Rádayho 8, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rádayho 8, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.19
Dátum vzniku: 10. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 11. 2013
Spisová značka: Sro/50795/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Homola od 10. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť HOMOLA Mont, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 182 % na 7,3 tis. € a tržby jej klesli o 92 % na 21,5 tis. €.

21,5 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
391,6 tis. €
Aktíva
-46,0 tis. €
Vlastné imanie
112 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 677, 2021 6,9 tis., 2022 −86,7 tis., 2023 2,6 tis., 2024 7,3 tis.202067720216,9 tis.2022−86,7 tis.20232,6 tis.20247,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 635,8 tis., 2021 565,1 tis., 2022 489,5 tis., 2023 267,9 tis., 2024 21,5 tis.2020635,8 tis.2021565,1 tis.2022489,5 tis.2023267,9 tis.202421,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 21,5 tis. € 7,3 tis. €
2023 267,9 tis. € 2,6 tis. €
2022 489,5 tis. € -86,7 tis. €
2021 565,1 tis. € 6,9 tis. €
2020 635,8 tis. € 677 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie-46,0 tis. €
  • Záväzky437,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HOMOLA Mont, s.r.o. v konkurze?

HOMOLA Mont, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HOMOLA Mont, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala HOMOLA Mont, s.r.o. tržby 21,5 tis. €.

Je firma HOMOLA Mont, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 HOMOLA Mont, s.r.o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Je HOMOLA Mont, s.r.o. platiteľom DPH?

HOMOLA Mont, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HOMOLA Mont, s.r.o. sídli?

HOMOLA Mont, s.r.o. má sídlo na adrese Rádayho 8, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026