GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47451581
DIČ: 2023894631
Jurská 21, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Jurská 21, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 11. 10. 2013
Základné imanie: 134,0 tis. €
Spisová značka: Sa/5850/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Gabriel Havrilla od 11. 10. 2013
    člen predstavenstva
  • Ing. Juraj Havrilla od 11. 10. 2013
    člen dozornej rady
  • Mgr. Darina Havrillová od 11. 10. 2013
    člen dozornej rady
  • Mgr. Jana Háberová od 7. 6. 2018
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,8 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 14,5 tis. €.

14,5 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Strata
166,0 tis. €
Aktíva
164,5 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,9 tis., 2022 389, 2023 −9,0 tis., 2024 7,2 tis., 2025 −4,8 tis.20214,9 tis.20223892023−9,0 tis.20247,2 tis.2025−4,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,4 tis., 2022 14,6 tis., 2023 9,9 tis., 2024 23,4 tis., 2025 14,5 tis.202115,4 tis.202214,6 tis.20239,9 tis.202423,4 tis.202514,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,5 tis. € -4,8 tis. €
2024 23,4 tis. € 7,2 tis. €
2023 9,9 tis. € -9,0 tis. €
2022 14,6 tis. € 389 €
2021 15,4 tis. € 4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie164,5 tis. €
  • Záväzky1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. v konkurze?

GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. tržby 14,5 tis. €.

Je firma GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. vykázala stratu 4,8 tis. €.

Kde firma GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. sídli?

GYLD SPORTS INVESTMENTS a.s.; skrátený názov: GSI a.s. má sídlo na adrese Jurská 21, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026