LUKSIL INVEST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47450339
DIČ: 2023915135
IČ DPH: SK2023915135
Nemčianska cesta 127, Nemce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemčianska cesta 127, Nemce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 1. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/25429/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matúš Kršák od 1. 11. 2013
    konateľ
  • LUKSIL, s.r.o. od 28. 4. 2022
    spoločník
  • Veronika Mrázová od 28. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUKSIL INVEST, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 272 % na 581 €.

0 €
Tržby
581 €
Zisk
921 €
Celkové výnosy
34,1 tis. €
Aktíva
28,7 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 3,1 tis., 2023 1,9 tis., 2024 156, 2025 58120213,8 tis.20223,1 tis.20231,9 tis.20241562025581
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,6 tis., 2022 3,6 tis., 2023 1,8 tis., 2024 0, 2025 020213,6 tis.20223,6 tis.20231,8 tis.2024020250
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 896, 2025 9212021–2022–2023–20248962025921
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 340, 2025 3402021–2022–2023–20243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € 581 €
2024 0 € 156 €
2023 1,8 tis. € 1,9 tis. €
2022 3,6 tis. € 3,1 tis. €
2021 3,6 tis. € 3,8 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky31,7 tis. €
  • Finančné účty2,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie28,7 tis. €
  • Záväzky5,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUKSIL INVEST, s.r.o. v konkurze?

LUKSIL INVEST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma LUKSIL INVEST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUKSIL INVEST, s.r.o. dosiahla zisk 581 €.

Je LUKSIL INVEST, s.r.o. platiteľom DPH?

LUKSIL INVEST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUKSIL INVEST, s.r.o. sídli?

LUKSIL INVEST, s.r.o. má sídlo na adrese Nemčianska cesta 127, Nemce, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026