Ľupčianske kovozávody s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47448679
DIČ: 2023889527
IČ DPH: SK2023889527
Tehelná 1205/18, Slovenská Ľupča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tehelná 1205/18, Slovenská Ľupča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.40
Dátum vzniku: 10. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2019
Spisová značka: Sro/25183/S
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; výroba jednoduchých výrobkov z kovu; výroba a hutnícke spracovanie kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Janíček od 10. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ľupčianske kovozávody s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 840 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 225,1 tis. €.

225,1 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
225,2 tis. €
Celkové výnosy
203,1 tis. €
Aktíva
32,2 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
21,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 4,2 tis., 2023 1,9 tis., 2024 382, 2025 3,6 tis.20211,3 tis.20224,2 tis.20231,9 tis.202438220253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,7 tis., 2022 265,7 tis., 2023 167,4 tis., 2024 214,7 tis., 2025 225,1 tis.2021136,7 tis.2022265,7 tis.2023167,4 tis.2024214,7 tis.2025225,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 225,1 tis. € 3,6 tis. €
2024 214,7 tis. € 382 €
2023 167,4 tis. € 1,9 tis. €
2022 265,7 tis. € 4,2 tis. €
2021 136,7 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok79,8 tis. €
  • Zásoby28,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,1 tis. €
  • Finančné účty69,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky82,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky75,7 tis. €
  • Bankové úvery13,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ľupčianske kovozávody s.r.o. v konkurze?

Ľupčianske kovozávody s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ľupčianske kovozávody s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ľupčianske kovozávody s.r.o. tržby 225,1 tis. €.

Je firma Ľupčianske kovozávody s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ľupčianske kovozávody s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je Ľupčianske kovozávody s.r.o. platiteľom DPH?

Ľupčianske kovozávody s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ľupčianske kovozávody s.r.o. sídli?

Ľupčianske kovozávody s.r.o. má sídlo na adrese Tehelná 1205/18, Slovenská Ľupča, 976 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026