Santa Lucia Tip-Top, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47438886
DIČ: 2023904949
IČ DPH: SK2023904949
Košické Oľšany 87, Košické Oľšany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košické Oľšany 87, Košické Oľšany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 19. 10. 2013
Základné imanie: 13,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2018
Spisová značka: Sro/33914/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Miklóš od 1. 7. 2022
    konateľspoločník
  • Ivana Miklóšová od 1. 7. 2022
    konateľ
  • Steel EU s.r.o. od 1. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. v roku 2022 sa prepadla zo zisku do straty 3,5 tis. € a tržby jej narástli o 60 % na 356,7 tis. €.

356,7 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Strata
112,3 tis. €
Aktíva
45,6 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 −14,5 tis., 2019 4,5 tis., 2020 −15,9 tis., 2021 6,0 tis., 2022 −3,5 tis.2018−14,5 tis.20194,5 tis.2020−15,9 tis.20216,0 tis.2022−3,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 299,2 tis., 2019 366,2 tis., 2020 264,4 tis., 2021 223,2 tis., 2022 356,7 tis.2018299,2 tis.2019366,2 tis.2020264,4 tis.2021223,2 tis.2022356,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 356,7 tis. € -3,5 tis. €
2021 223,2 tis. € 6,0 tis. €
2020 264,4 tis. € -15,9 tis. €
2019 366,2 tis. € 4,5 tis. €
2018 299,2 tis. € -14,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie45,6 tis. €
  • Záväzky66,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. v konkurze?

Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. tržby 356,7 tis. €.

Je firma Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. vykázala stratu 3,5 tis. €.

Je Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. platiteľom DPH?

Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. sídli?

Santa Lucia Tip-Top, s.r.o. má sídlo na adrese Košické Oľšany 87, Košické Oľšany, 044 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026