SVETLOMAT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47433655
DIČ: 2023881035
IČ DPH: SK2023881035
Okružná 2835/6, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 2835/6, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/35379/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Svetlana Dániel od 15. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SVETLOMAT s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 23,8 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 722,1 tis. €.

722,1 tis. €
Tržby
23,8 tis. €
Zisk
725,5 tis. €
Celkové výnosy
358,8 tis. €
Aktíva
227,2 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
13,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,7 tis., 2022 61,0 tis., 2023 38,7 tis., 2024 34,2 tis., 2025 23,8 tis.202125,7 tis.202261,0 tis.202338,7 tis.202434,2 tis.202523,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,3 mil., 2025 722,1 tis.20211,2 mil.20221,5 mil.20231,8 mil.20241,3 mil.2025722,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 722,1 tis. € 23,8 tis. €
2024 1,3 mil. € 34,2 tis. €
2023 1,8 mil. € 38,7 tis. €
2022 1,5 mil. € 61,0 tis. €
2021 1,2 mil. € 25,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok107,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky140,7 tis. €
  • Finančné účty110,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov195,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky91,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,4 tis. €
  • Bankové úvery-1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SVETLOMAT s.r.o. v konkurze?

SVETLOMAT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SVETLOMAT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SVETLOMAT s.r.o. tržby 722,1 tis. €.

Je firma SVETLOMAT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SVETLOMAT s.r.o. dosiahla zisk 23,8 tis. €.

Je SVETLOMAT s.r.o. platiteľom DPH?

SVETLOMAT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SVETLOMAT s.r.o. sídli?

SVETLOMAT s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 2835/6, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026