ARMATURYSK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47432616
DIČ: 2023885831
IČ DPH: SK2023885831
Prielohy 1012/1C, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prielohy 1012/1C, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 2. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 5. 2014
Spisová značka: Sro/60305/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; projektovanie, montáž, vykonávanie revízii, oprava a údržba meracej a regulačnej techniky; montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radoslav Hudec od 2. 10. 2013
    konateľspoločník
  • Katarína Hudecová od 2. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARMATURYSK s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,6 tis. € a tržby jej narástli o 64 % na 214,0 tis. €.

214,0 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Strata
103,1 tis. €
Aktíva
30,9 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 123, 2022 4,2 tis., 2023 6,4 tis., 2024 750, 2025 −4,6 tis.202112320224,2 tis.20236,4 tis.20247502025−4,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 339,7 tis., 2022 277,1 tis., 2023 292,0 tis., 2024 130,9 tis., 2025 214,0 tis.2021339,7 tis.2022277,1 tis.2023292,0 tis.2024130,9 tis.2025214,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 214,0 tis. € -4,6 tis. €
2024 130,9 tis. € 750 €
2023 292,0 tis. € 6,4 tis. €
2022 277,1 tis. € 4,2 tis. €
2021 339,7 tis. € 123 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,9 tis. €
  • Záväzky72,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARMATURYSK s.r.o. v konkurze?

ARMATURYSK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARMATURYSK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARMATURYSK s.r.o. tržby 214,0 tis. €.

Je firma ARMATURYSK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARMATURYSK s.r.o. vykázala stratu 4,6 tis. €.

Je ARMATURYSK s.r.o. platiteľom DPH?

ARMATURYSK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARMATURYSK s.r.o. sídli?

ARMATURYSK s.r.o. má sídlo na adrese Prielohy 1012/1C, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026