MIA PARTS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47428147
DIČ: 2023860729
IČ DPH: SK2023860729
Zvolenská cesta 13, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 13, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 21. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 10. 2013
Spisová značka: Sro/24943/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; Textilná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Korbel od 1. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MIA PARTS s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 108,6 tis. €.

108,6 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
53,4 tis. €
Aktíva
36,6 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,1 tis., 2022 7,4 tis., 2023 6,0 tis., 2024 −2,2 tis., 2025 4,0 tis.202115,1 tis.20227,4 tis.20236,0 tis.2024−2,2 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 186,9 tis., 2022 163,2 tis., 2023 144,6 tis., 2024 119,0 tis., 2025 108,6 tis.2021186,9 tis.2022163,2 tis.2023144,6 tis.2024119,0 tis.2025108,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 108,6 tis. € 4,0 tis. €
2024 119,0 tis. € -2,2 tis. €
2023 144,6 tis. € 6,0 tis. €
2022 163,2 tis. € 7,4 tis. €
2021 186,9 tis. € 15,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,6 tis. €
  • Záväzky16,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MIA PARTS s. r. o. v konkurze?

MIA PARTS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MIA PARTS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MIA PARTS s. r. o. tržby 108,6 tis. €.

Je firma MIA PARTS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MIA PARTS s. r. o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je MIA PARTS s. r. o. platiteľom DPH?

MIA PARTS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MIA PARTS s. r. o. sídli?

MIA PARTS s. r. o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 13, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026