JUMI s.r.o. Košice

Aktívna spoločnosť
IČO: 47427248
DIČ: 2023867032
IČ DPH: SK2023867032
Bohdanovce 335, Bohdanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bohdanovce 335, Bohdanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.74
Dátum vzniku: 26. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 12. 2013
Spisová značka: Sro/33452/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Priester od 12. 5. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUMI s.r.o. Košice v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
335,0 tis. €
Aktíva
118,2 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
6,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,8 tis., 2022 16,2 tis., 2023 17,2 tis., 2024 8,8 tis., 2025 8,6 tis.202123,8 tis.202216,2 tis.202317,2 tis.20248,8 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 938,0 tis., 2022 969,8 tis., 2023 989,4 tis., 2024 934,6 tis., 2025 1,0 mil.2021938,0 tis.2022969,8 tis.2023989,4 tis.2024934,6 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 8,6 tis. €
2024 934,6 tis. € 8,8 tis. €
2023 989,4 tis. € 17,2 tis. €
2022 969,8 tis. € 16,2 tis. €
2021 938,0 tis. € 23,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,9 tis. €
  • Zásoby245,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky54,9 tis. €
  • Finančné účty9,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov64,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky194,6 tis. €
  • Bankové úvery13,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUMI s.r.o. Košice v konkurze?

JUMI s.r.o. Košice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUMI s.r.o. Košice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUMI s.r.o. Košice tržby 1,0 mil. €.

Je firma JUMI s.r.o. Košice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUMI s.r.o. Košice dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je JUMI s.r.o. Košice platiteľom DPH?

JUMI s.r.o. Košice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUMI s.r.o. Košice sídli?

JUMI s.r.o. Košice má sídlo na adrese Bohdanovce 335, Bohdanovce, 044 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026