Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47426888
DIČ: 2023875359
IČ DPH: SK2023875359
Račianska 44, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 44, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 19. 9. 2013
Základné imanie: 2,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2014
Spisová značka: Sro/92109/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubica Tarabová od 31. 12. 2024
    konateľ
  • Mondelez Slovakia Holding a.s. od 10. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 66 % na 134,8 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 336,1 tis. €.

336,1 tis. €
Tržby
134,8 tis. €
Zisk
367,0 tis. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
42,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 177,2 tis., 2022 −80,6 tis., 2023 18,5 tis., 2024 81,4 tis., 2025 134,8 tis.2021177,2 tis.2022−80,6 tis.202318,5 tis.202481,4 tis.2025134,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 234,2 tis., 2022 226,5 tis., 2023 228,2 tis., 2024 290,9 tis., 2025 336,1 tis.2021234,2 tis.2022226,5 tis.2023228,2 tis.2024290,9 tis.2025336,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 336,1 tis. € 134,8 tis. €
2024 290,9 tis. € 81,4 tis. €
2023 228,2 tis. € 18,5 tis. €
2022 226,5 tis. € -80,6 tis. €
2021 234,2 tis. € 177,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky1,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie121,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,7 mil. €
  • Fondy zo zisku17,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie134,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky174,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. v konkurze?

Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. tržby 336,1 tis. €.

Je firma Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. dosiahla zisk 134,8 tis. €.

Je Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. platiteľom DPH?

Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. sídli?

Mondelez Slovakia Intellectual Property s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 44, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 832 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026