TAXI BRATISLAVA + s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47410795
DIČ: 2023847595
Mlynské Nivy 48, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 48, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.33
Dátum vzniku: 11. 9. 2013
Základné imanie: 7,0 tis. €
Spisová značka: Sro/91851/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; prenájom hnuteľných vecí; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Bikár od 19. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAXI BRATISLAVA + s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 347 % na 8,7 tis. € a tržby jej narástli o 117 % na 61,0 tis. €.

61,0 tis. €
Tržby
8,7 tis. €
Zisk
45,0 tis. €
Aktíva
22,8 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 467, 2022 1,0 tis., 2023 1,1 tis., 2024 1,9 tis., 2025 8,7 tis.202146720221,0 tis.20231,1 tis.20241,9 tis.20258,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,8 tis., 2022 56,2 tis., 2023 84,4 tis., 2024 28,1 tis., 2025 61,0 tis.202148,8 tis.202256,2 tis.202384,4 tis.202428,1 tis.202561,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 61,0 tis. € 8,7 tis. €
2024 28,1 tis. € 1,9 tis. €
2023 84,4 tis. € 1,1 tis. €
2022 56,2 tis. € 1,0 tis. €
2021 48,8 tis. € 467 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,8 tis. €
  • Záväzky22,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAXI BRATISLAVA + s. r. o. v konkurze?

TAXI BRATISLAVA + s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAXI BRATISLAVA + s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAXI BRATISLAVA + s. r. o. tržby 61,0 tis. €.

Je firma TAXI BRATISLAVA + s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAXI BRATISLAVA + s. r. o. dosiahla zisk 8,7 tis. €.

Kde firma TAXI BRATISLAVA + s. r. o. sídli?

TAXI BRATISLAVA + s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské Nivy 48, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026