CK FINANCE Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47399651
DIČ: 2023850708
IČ DPH: SK2023850708
Bratislavská cesta 5207/20, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská cesta 5207/20, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 9. 2013
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2020
Spisová značka: Sro/35038/N
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kevin Blažej od 1. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CK FINANCE Slovakia, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 100 % na 500 €.

500 €
Tržby
2,6 tis. €
Strata
341,2 tis. €
Celkové výnosy
377,4 tis. €
Aktíva
132,9 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,7 tis., 2022 807, 2023 35,1 tis., 2024 9,2 tis., 2025 −2,6 tis.202117,7 tis.2022807202335,1 tis.20249,2 tis.2025−2,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 128,5 tis., 2022 50,2 tis., 2023 99,9 tis., 2024 152,5 tis., 2025 5002021128,5 tis.202250,2 tis.202399,9 tis.2024152,5 tis.2025500
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 500 € -2,6 tis. €
2024 152,5 tis. € 9,2 tis. €
2023 99,9 tis. € 35,1 tis. €
2022 50,2 tis. € 807 €
2021 128,5 tis. € 17,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,5 tis. €
  • Zásoby6,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky298,7 tis. €
  • Finančné účty37,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie132,9 tis. €
  • Záväzky244,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CK FINANCE Slovakia, s. r. o. v konkurze?

CK FINANCE Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CK FINANCE Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CK FINANCE Slovakia, s. r. o. tržby 500 €.

Je firma CK FINANCE Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CK FINANCE Slovakia, s. r. o. vykázala stratu 2,6 tis. €.

Je CK FINANCE Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

CK FINANCE Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CK FINANCE Slovakia, s. r. o. sídli?

CK FINANCE Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Bratislavská cesta 5207/20, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026