SK-MONT-SK,s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47399597
DIČ: 2023850081
IČ DPH: SK2023850081
Popradská 20, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Popradská 20, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 6. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 10. 2013
Spisová značka: Sro/91712/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Slavomír Kostúr od 6. 9. 2013
    konateľ
  • Iveta Kostúrová od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK-MONT-SK,s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 68,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 802,4 tis. €.

802,4 tis. €
Tržby
68,3 tis. €
Zisk
818,9 tis. €
Celkové výnosy
700,6 tis. €
Aktíva
525,0 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
18,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,0 tis., 2022 47,6 tis., 2023 42,5 tis., 2024 66,5 tis., 2025 68,3 tis.202135,0 tis.202247,6 tis.202342,5 tis.202466,5 tis.202568,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 622,7 tis., 2022 743,8 tis., 2023 749,0 tis., 2024 823,5 tis., 2025 802,4 tis.2021622,7 tis.2022743,8 tis.2023749,0 tis.2024823,5 tis.2025802,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 802,4 tis. € 68,3 tis. €
2024 823,5 tis. € 66,5 tis. €
2023 749,0 tis. € 42,5 tis. €
2022 743,8 tis. € 47,6 tis. €
2021 622,7 tis. € 35,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok88,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky199,9 tis. €
  • Finančné účty410,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov451,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie68,3 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky173,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK-MONT-SK,s.r.o. v konkurze?

SK-MONT-SK,s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK-MONT-SK,s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK-MONT-SK,s.r.o. tržby 802,4 tis. €.

Je firma SK-MONT-SK,s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK-MONT-SK,s.r.o. dosiahla zisk 68,3 tis. €.

Je SK-MONT-SK,s.r.o. platiteľom DPH?

SK-MONT-SK,s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SK-MONT-SK,s.r.o. sídli?

SK-MONT-SK,s.r.o. má sídlo na adrese Popradská 20, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026