Consultare Account, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47394293
DIČ: 2023854756
IČ DPH: SK2023854756
Papraďová 1A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Papraďová 1A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 14. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/91958/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vedenie účtovníctva; Skladovanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Kozmon od 14. 9. 2013
    konateľspoločník
  • Consultare Invest, s.r.o. od 4. 11. 2022
    spoločník
  • Ing. Renáta Talajková od 14. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Consultare Account, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,9 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 495,3 tis. €.

495,3 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
495,4 tis. €
Celkové výnosy
272,9 tis. €
Aktíva
8,4 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
44,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,3 tis., 2022 25,1 tis., 2023 21,2 tis., 2024 −31,0 tis., 2025 7,9 tis.202120,3 tis.202225,1 tis.202321,2 tis.2024−31,0 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 247,5 tis., 2022 416,2 tis., 2023 222,7 tis., 2024 367,3 tis., 2025 495,3 tis.2021247,5 tis.2022416,2 tis.2023222,7 tis.2024367,3 tis.2025495,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 495,3 tis. € 7,9 tis. €
2024 367,3 tis. € -31,0 tis. €
2023 222,7 tis. € 21,2 tis. €
2022 416,2 tis. € 25,1 tis. €
2021 247,5 tis. € 20,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok104,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok23,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky46,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,9 tis. €
  • Finančné účty33,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-12,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,9 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky769 €
  • Krátkodobé záväzky260,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Consultare Account, s. r. o. v konkurze?

Consultare Account, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Consultare Account, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Consultare Account, s. r. o. tržby 495,3 tis. €.

Je firma Consultare Account, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Consultare Account, s. r. o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Je Consultare Account, s. r. o. platiteľom DPH?

Consultare Account, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Consultare Account, s. r. o. sídli?

Consultare Account, s. r. o. má sídlo na adrese Papraďová 1A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026