RZA Investment s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47389788
DIČ: 2023846506
IČ DPH: SK2023846506
Voznica 108, Voznica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Voznica 108, Voznica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 7. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2015
Spisová značka: Sro/24845/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Adámik od 7. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RZA Investment s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 93 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 213,3 tis. €.

213,3 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Strata
64,4 tis. €
Aktíva
30,8 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 4,4 tis., 2023 −4,0 tis., 2024 −1,6 tis., 2025 −3,1 tis.20213,8 tis.20224,4 tis.2023−4,0 tis.2024−1,6 tis.2025−3,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 167,3 tis., 2022 220,6 tis., 2023 240,4 tis., 2024 246,5 tis., 2025 213,3 tis.2021167,3 tis.2022220,6 tis.2023240,4 tis.2024246,5 tis.2025213,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 213,3 tis. € -3,1 tis. €
2024 246,5 tis. € -1,6 tis. €
2023 240,4 tis. € -4,0 tis. €
2022 220,6 tis. € 4,4 tis. €
2021 167,3 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,8 tis. €
  • Záväzky33,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RZA Investment s.r.o. v konkurze?

RZA Investment s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RZA Investment s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RZA Investment s.r.o. tržby 213,3 tis. €.

Je firma RZA Investment s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RZA Investment s.r.o. vykázala stratu 3,1 tis. €.

Je RZA Investment s.r.o. platiteľom DPH?

RZA Investment s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RZA Investment s.r.o. sídli?

RZA Investment s.r.o. má sídlo na adrese Voznica 108, Voznica, 966 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026