Alergológia Senica, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47385677
DIČ: 2023896424
Rázusova 4825/47, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rázusova 4825/47, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 5. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33552/S
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti – špecializovaná ambulancia v odbore k…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Zora Landlová od 11. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Alergológia Senica, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 35,6 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 81,6 tis. €.

81,6 tis. €
Tržby
35,6 tis. €
Zisk
128,2 tis. €
Aktíva
125,9 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,3 tis., 2022 15,2 tis., 2023 22,1 tis., 2024 26,9 tis., 2025 35,6 tis.20217,3 tis.202215,2 tis.202322,1 tis.202426,9 tis.202535,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,6 tis., 2022 58,6 tis., 2023 74,1 tis., 2024 80,0 tis., 2025 81,6 tis.202145,6 tis.202258,6 tis.202374,1 tis.202480,0 tis.202581,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 81,6 tis. € 35,6 tis. €
2024 80,0 tis. € 26,9 tis. €
2023 74,1 tis. € 22,1 tis. €
2022 58,6 tis. € 15,2 tis. €
2021 45,6 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie125,9 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Alergológia Senica, s.r.o. v konkurze?

Alergológia Senica, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Alergológia Senica, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Alergológia Senica, s.r.o. tržby 81,6 tis. €.

Je firma Alergológia Senica, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Alergológia Senica, s.r.o. dosiahla zisk 35,6 tis. €.

Kde firma Alergológia Senica, s.r.o. sídli?

Alergológia Senica, s.r.o. má sídlo na adrese Rázusova 4825/47, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026