SPORTSERVIS SK s.r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 47381817
DIČ: 2023845725
IČ DPH: SK2023845725
Andreja Hlinku 40, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Andreja Hlinku 40, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 31. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2014
Spisová značka: Sro/34393/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jan Chroustovský od 11. 3. 2014
    konateľ
  • Dominik Hašek od 31. 5. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPORTSERVIS SK s.r.o v roku 2025 zvýšila zisk o 45 % na 22,0 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 720,5 tis. €.

720,5 tis. €
Tržby
22,0 tis. €
Zisk
725,4 tis. €
Celkové výnosy
336,8 tis. €
Aktíva
241,9 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
5,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 30,8 tis., 2023 21,5 tis., 2024 15,1 tis., 2025 22,0 tis.20212,7 tis.202230,8 tis.202321,5 tis.202415,1 tis.202522,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 313,7 tis., 2022 493,4 tis., 2023 536,3 tis., 2024 579,9 tis., 2025 720,5 tis.2021313,7 tis.2022493,4 tis.2023536,3 tis.2024579,9 tis.2025720,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 720,5 tis. € 22,0 tis. €
2024 579,9 tis. € 15,1 tis. €
2023 536,3 tis. € 21,5 tis. €
2022 493,4 tis. € 30,8 tis. €
2021 313,7 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,8 tis. €
  • Zásoby57,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky201,7 tis. €
  • Finančné účty52,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov214,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky94,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPORTSERVIS SK s.r.o v konkurze?

SPORTSERVIS SK s.r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPORTSERVIS SK s.r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPORTSERVIS SK s.r.o tržby 720,5 tis. €.

Je firma SPORTSERVIS SK s.r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPORTSERVIS SK s.r.o dosiahla zisk 22,0 tis. €.

Je SPORTSERVIS SK s.r.o platiteľom DPH?

SPORTSERVIS SK s.r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPORTSERVIS SK s.r.o sídli?

SPORTSERVIS SK s.r.o má sídlo na adrese Andreja Hlinku 40, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026