SISBAN SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47379189
DIČ: 2023855812
IČ DPH: SK2023855812
Rakovec nad Ondavou 7, Rakovec nad Ondavou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rakovec nad Ondavou 7, Rakovec nad Ondavou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 13. 9. 2013
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2013
Spisová značka: Sro/58111/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Soták od 13. 9. 2013
    konateľspoločník
  • SISBAN REAL ESTATE LIMITED od 3. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 59,5 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 145,8 tis. €.

145,8 tis. €
Tržby
59,5 tis. €
Strata
392,9 tis. €
Celkové výnosy
22,5 mil. €
Aktíva
11,1 mil. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −46,8 tis., 2022 63,9 tis., 2023 11,3 mil., 2024 88,0 tis., 2025 −59,5 tis.2021−46,8 tis.202263,9 tis.202311,3 mil.202488,0 tis.2025−59,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,4 tis., 2022 160,9 tis., 2023 169,4 tis., 2024 151,3 tis., 2025 145,8 tis.202144,4 tis.2022160,9 tis.2023169,4 tis.2024151,3 tis.2025145,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 145,8 tis. € -59,5 tis. €
2024 151,3 tis. € 88,0 tis. €
2023 169,4 tis. € 11,3 mil. €
2022 160,9 tis. € 63,9 tis. €
2021 44,4 tis. € -46,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok10,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,8 mil. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku1,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-59,5 tis. €
  • Rezervy11,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,8 mil. €
  • Krátkodobé záväzky578,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. tržby 145,8 tis. €.

Je firma SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. vykázala stratu 59,5 tis. €.

Je SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

SISBAN SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Rakovec nad Ondavou 7, Rakovec nad Ondavou, 072 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026