Kamenná pivnica, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47368241
DIČ: 2023833339
IČ DPH: SK2023833339
Cajlanská 202, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cajlanská 202, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 15. 8. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2015
Spisová značka: Sro/91235/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Čech od 15. 8. 2013
    konateľspoločník
  • Martina Čechová od 19. 4. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kamenná pivnica, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 418 % na 44,9 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 276,8 tis. €.

276,8 tis. €
Tržby
44,9 tis. €
Zisk
276,8 tis. €
Celkové výnosy
130,5 tis. €
Aktíva
73,0 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
36,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,8 tis., 2022 −4,6 tis., 2023 6,5 tis., 2024 8,7 tis., 2025 44,9 tis.202111,8 tis.2022−4,6 tis.20236,5 tis.20248,7 tis.202544,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 182,1 tis., 2022 187,6 tis., 2023 230,6 tis., 2024 268,4 tis., 2025 276,8 tis.2021182,1 tis.2022187,6 tis.2023230,6 tis.2024268,4 tis.2025276,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 276,8 tis. € 44,9 tis. €
2024 268,4 tis. € 8,7 tis. €
2023 230,6 tis. € 6,5 tis. €
2022 187,6 tis. € -4,6 tis. €
2021 182,1 tis. € 11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,8 tis. €
  • Zásoby5,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,3 tis. €
  • Finančné účty75,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky778 €
  • Krátkodobé záväzky56,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kamenná pivnica, s.r.o. v konkurze?

Kamenná pivnica, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kamenná pivnica, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kamenná pivnica, s.r.o. tržby 276,8 tis. €.

Je firma Kamenná pivnica, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kamenná pivnica, s.r.o. dosiahla zisk 44,9 tis. €.

Je Kamenná pivnica, s.r.o. platiteľom DPH?

Kamenná pivnica, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kamenná pivnica, s.r.o. sídli?

Kamenná pivnica, s.r.o. má sídlo na adrese Cajlanská 202, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026