Energetické a obchodné družstvo

Aktívna spoločnosť
IČO: 47357801
DIČ: 2023997195
IČ DPH: SK2023997195
Kamenná 9, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Kamenná 9, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 6. 9. 2013
Základné imanie: 3,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 11. 2023
Spisová značka: Dr/10131/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi/maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti/veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Bubica od 6. 9. 2013
    predseda predstavenstva

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Energetické a obchodné družstvo v roku 2025 zvýšila zisk o 223 % na 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 251 % na 370,3 tis. €.

370,3 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
370,3 tis. €
Celkové výnosy
235,3 tis. €
Aktíva
56,2 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
18,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 106, 2022 107, 2023 1,1 tis., 2024 2,4 tis., 2025 7,6 tis.2021106202210720231,1 tis.20242,4 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,1 tis., 2022 8,2 tis., 2023 365,3 tis., 2024 105,7 tis., 2025 370,3 tis.202149,1 tis.20228,2 tis.2023365,3 tis.2024105,7 tis.2025370,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 370,3 tis. € 7,6 tis. €
2024 105,7 tis. € 2,4 tis. €
2023 365,3 tis. € 1,1 tis. €
2022 8,2 tis. € 107 €
2021 49,1 tis. € 106 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok180,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,5 tis. €
  • Finančné účty26,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,0 tis. €
  • Kapitálové fondy45,0 tis. €
  • Fondy zo zisku300 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov240 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,6 tis. €
  • Rezervy350 €
  • Dlhodobé záväzky125 €
  • Krátkodobé záväzky178,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Energetické a obchodné družstvo v konkurze?

Energetické a obchodné družstvo nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Energetické a obchodné družstvo tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Energetické a obchodné družstvo tržby 370,3 tis. €.

Je firma Energetické a obchodné družstvo v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Energetické a obchodné družstvo dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je Energetické a obchodné družstvo platiteľom DPH?

Energetické a obchodné družstvo je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Energetické a obchodné družstvo sídli?

Energetické a obchodné družstvo má sídlo na adrese Kamenná 9, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026